1.Яке число в натуральному ряду чотирицифрових чисел найменше?
А 1000
Б 9999
В 1001
2. Яким э добуток чисел 80008 и 8?
А 10001
Б 640064
В 64064
3.
1.(4*4)*2+(3*12)=?
2. 5869+(24704-19865)*8=?
3. 19кг 650г + 860г=?
4. х:(48328-28546)=4
х=?
- 16.08.2018 10:54
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) а
2) б
3) 1.(4*4)*2+(3*12)=68
2. 5869+(24704-19865)*8=44 581
3. 19кг 650г + 860г = 20 кг 500г
4) 48328-28546=19 782
х : 19 782=4
х= 19782*4
х=79128
79128 : 19 782 =4
4=4
- 17.08.2018 10:19