В Олени Петрівни було 3 год для того, щоб приготувати святкову вечерю. 15 % усього часу вона витратила на приготування салату, 45 % часу — на приготування гарячої м’ясної страви, а решту часу — на десерт. Скільки часу витратила Олена Петрівна на приготування кожного блюда?
- 27.09.2018 00:03
- Математика
Ответы и объяснения 1
3 год це 180 хв
1) 180*0,15=27(год)-салат
2)180*0,45=81(год)-м`ясна страва
3) 180-27-81=72(год)- десерт
- 27.09.2018 05:28