З ОДІЄЇ ДІЛЯНКИ ЗІБРАЛИ 42 МІШКИ ЦИБУЛІ , А З ДРУГОЇ --- 29. З ДРУГОЇ ДІЛЯНКИ ЗІБРАЛИ НА 715 КГ ЦИБУЛІ МЕНШЕ , НІЖ З ПЕРШОЇ , СКІЛЬКИ КГ ЦИБУЛІ ЗІБРАЛИ З КОЖНОЇ ДІЛЯНКИ ?
- 25.07.2018 15:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
42-29=13 мешков собрали меньше со второго участка чем с первого
715/13=55 кг лука собирают в один мешок
42*55=2310 кг собрали с одного участка
29*55=1595 кг лука собрали с другого участка
- 26.07.2018 02:46