кенгуру мудрагелик купив іграшкиі дав продавцеві 150 кенгуру-монет.він отримав 20 кенгуру-монет решти.потім він передумав і обміняв одну іграшку на іншу,за що отримав ще 5 кенгуру-монет.які іграшки мудрагелик придбав у магазині після обміну
- 09.08.2018 23:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
150-20=130К/МОНЕТ
ЦЕ -КАРЕТА-73 ТА ТРАМВАЙ-57
130-5=125
ЦЕ-КАРЕТА-73 ТА ЛІТАК-52
73+52=125
ДУМАЮ, ЩО ЦЕ ВІРНО
- 01.01.1970 00:00