За літо господарка виростила 208 птахів :курей,гусей,качок.Курей і качок було 129,а качок і гусей 115,Скільки курей,гусей і качок окремо виростила господарка ?
- 23.09.2018 20:53
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)208-129=79 (птахів)- всього кількість гусей.
2)115-79=36 (птахів)- всього кількість курей.
3)79+36=115(птахів)-всього курей і гусей.
4)208-115=93(птахів)
Відповідь:окремо курей-36,гусей-79,качок-93.
- 25.09.2018 18:25