катер за течією річки проходить 11 и 5\6 км за одну годину , а проти течії 4и 1\2 км за годину. знайдіть швидкість течії річки та швидкість катера
- 02.08.2018 00:27
- Математика
Ответы и объяснения 1
11 5/6 - 4 3/6 = 7 1/3 швидкість течії за 2 год
7 1/3 = 22/3
за 1 годину течія 22/3 * 1/2=22/6=3 4/6 швидкість течії
11 5/6 - 3 4/6 = 7 1/6
Відповідь: Швидкості: катера 7 1/6 , течії 3 4/6
- 03.08.2018 05:29