Метелик і жучок сонечко відпочивали на ромашці. одночасно вони злетіли з неї і полетіли у протилежних напрямках. Через 27 с відстань між комахами була 837 дм.Швідкість метелика 19 дм/с. З якою швідкістю летіло сонечко?
- 16.07.2018 00:17
- Математика
Ответы и объяснения 1
Сделаю таблицу VTS
V(дм/с) T(с) S(дм)
Метелик 19 27 ? \ 837дм
Сонечко ? 27 ? /
Розв*язання:
1) 19*27=513 (дм)
2) 837-513=324(дм)
3) 324/27=12(дм/с)
Відповідь: 12 дм/с
- 17.07.2018 20:56