Сашко купив набір кольорових олівців за 12 грн,а Миколка - 5 зошитів, по 3грн. кожний.Хто із хлопців заплатив більше? На скільки більше?
- 02.09.2018 10:21
- Математика
Ответы и объяснения 1
1.5х3=15(грн)-заплатив Миколка за зошити.
2.15-12=3(грн)-на 3грн Миколка заплатив быльше.
- 03.09.2018 22:12