Ширина прямокутника в 3 рази менша від довжини, а його периметра дорівнює 80 дм. Знайди площу прямокутника.
- 14.08.2018 08:03
- Математика
Ответы и объяснения 1
Ширина - х
довжина - 3х
2х+2*3х=80
2х+6х=80
8х=80
х=80:8
х=10 дм - ширина
3*10=30 дм - довжина
10*30=300 дм кв - площа
- 15.08.2018 10:56