На трьох полицях стоять 96 книг.На другій полиці книг у 3 рази більше, ніж на першій полиці, а на третій полиці - на 2 книги менше, ніж на другій полиці. Скільки книг стоїть на кожній полиці?
- 09.09.2018 03:49
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 полиця - х книг
2 полиця - 3х книг
3 полиця - 3х-2
х+3х+3х-2=96
7х=96+2
7х=98
х=98:7
х=14 книг - на 1 полиці
3*14=42 книги - на 2 полиці
42-2=40 книг - на 3 полиці
- 01.01.1970 00:00