Два автобуси одночасно і в протилежних напрямках виїхали із сіл ,відстань між якими становить 30 км. Перший автобус їхав зі швидкістю 60 км на годину , а другий зі швидкістю 10 км на годину більшою ніж перший автобус . На якій відстані один від одного будуть знаходитися автобуси через 3 години після виїзду?
Будь- ласка допоможи на перед дякую велике!!!!!!!!!
- 18.09.2018 18:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
60+10=70(км/год) - швид. ІІ автобуса
60+70=130(км/год) - швидкість віддалення один від одного
130*3=390(км) - проїдуть разом за 3год.
390+30=420(км) - відстань між автобусами через 3год.
- 19.09.2018 11:27