В україні штраф становить 40 грн.,у Швеціїї у дванадцять цілих одну другу разів дорожче ніж в Україні,у Швейцарії у двадцять одну цілу сім восьмихразів дорожче ніж у нас.На скільки дороже буде водію таке порушення у Швейзарії ніж у Швеції?
Помогитеее
- 03.08.2018 20:22
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)40*12 1\2=40\1*25\2=500грн-в Швеции.
2)40*21 7\8=40\1*175\8=875грн-в Швейцарии.
3)875-500=на 375грн-дороже.
- 04.08.2018 00:16