Дві бригади можуть виконати завдання за 8 год.За який час виконає це завдання перша бригада якщо друга за 12 год
- 06.09.2018 19:04
- Математика
Ответы и объяснения 1
Будемо важати всю роботу за 1,тому
1)1:8=1/8 продуктивність обох бригад
2)1:12=1/12 продуктивність другої бригади
3)1/8-1/12=1/24 продуктивність першої бригади
4)1:1/24=24 години
=========================================
- 07.09.2018 15:14