Учні зібрали 5590г насіня акації,дуба і клена.Насіня акації зібрали в 7/5 разу більше ,ніж клена, а дуба- на 2550 г більше ,ніж акації.Скільки грамів насіння акації, дуба й клена зібрано окремо? ( / -ОЗНАЧАЄ ДРІБ)
- 02.09.2018 08:57
- Математика
Ответы и объяснения 1
Клен х
акації 7/5х
дуба 7/5х+2550
х+7/5х+7/5х+2550=5590
19/5х=5590-2550
19/5х=3040
19х=3040*5=15200
х=15200:19=800 г клену
7/5*800=1120 г акації
1120+2550=3670г дуба
- 03.09.2018 15:35