У класі 30 учнів.на урок образотворчого мистецтва фарби принесло 18 учнів,а олівці-20 учнів.скільки учнів принесло на урок і олівців,й фарби?
- 27.09.2018 23:41
- Математика
Ответы и объяснения 2
20+18-30=8 (уч.)
8 учнiв принесло на урок i олiвцiв, и фарби
- 28.09.2018 14:28
1) 20+18=38(уч)-олiвцi i фарби
2) 38-30=8(уч)
Ответ:8 учнiв принеслi фарби та олiвцi.
- 30.09.2018 00:35