Сик розлили у 30 великих и 15 малих пляшок мисткисть великойи пляшки 3 л яка мисткисть малойи пляшки якщо соку було 120 л"
- 06.09.2018 08:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 3л помножити на 30= 90(л.) - у великих.
2) 120л - 90 л =30(л. ) - у маленьких.
3) 30 поділити на 15 = 2 ( л. )
Відповідь: 2 літри - місткість маленької пляшки
- 07.09.2018 14:22