Знайдіть число:a)4/9 якого дорівнює 22;б)7/11 якого дорівнює 63;в)5/13 якого дорівнює 42;г)6/17 якого дорівнює 81;к)12% якого дорівнює 20;ф)25% якого дорівнює 1,5;р)7% якого дорівнює 2(цілих)1/3;п)145% якого дорівнює 15
- 14.07.2018 09:22
- Математика
Ответы и объяснения 2
а) 22:4*9=49.5
б) 63:7*11=99
в) 42:5*13=109.2
г) 81:6*17=229.5
к) 20:12*100=166
ф) 1.5:25*100=6
р) 2:7*100=33
п) 15:145*100=~10,34
- 15.07.2018 05:19
Я так понимаю, что это задание противоположное предыдущему
а)22/4*9=49,5
б) 63/7*11=99
в) 42/5*13=109,2
г) 81/6*17=229,5
к) 20/12*100=166,67
ф)1,5/25*100=6
р)2 1/33(2,33)/7*100=33,285
п) 15/145*100=10,34
- 16.07.2018 11:00