Запишіть за допомогою чотирьох цифр «2», знаків дії і, можливо, дужок — числа 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10.
- 22.07.2018 18:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
2+2-2-2=0
2-2+2:2=1
2:2+2:2=2
2+2-2:2=3
2+2+2-2=4
2+2+2:2=5
2*2*2-2=6
2*2+2+2=8
22:2-2=9
2*2*2+2=10
- 23.07.2018 00:06