Нафто провід довжиною 564 км поділено на три ділянки.Довжина першої ділянки становить 75% від довжини всього нафтопроводу , а довжина другої становить 3/5 довжини третьої ділянки.Яка довжина кожної ділянки нафтопроводу?
- 22.09.2018 09:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)564:100*75=423км-1 часть.
2)564-423=141км-две части.
3)х+3/5х=141
1.6х=141
х=141:1.6
х=88.125км-3 часть.
4)88.125*3:5=52.875км-2 часть.
- 23.09.2018 08:13