Кіт у чоботях полював на кролів. Маса 4 кролів,яких він зловив, була по 1 кг 950 г кожний, 7 кролів - по 2 кг 200 г і один кріль важив 2 кг 300 г. Яка в середньому маса одного кроля?
Напишите решение плизз ( лень решать)
- 01.09.2018 00:41
- Математика
Ответы и объяснения 2
1).1950*4=7800(кг) - мса 4 кролів. 2).2200*7=15400(кг) - маса 7 кролів. 3). 15400+7800+2300=25500(кг) - маса всіх кролів. 4). 4+7+1=12(к.) -було кролів 5). 25500/12=2125(кг)
- 03.09.2018 04:21