З трьох грядок зібрали цибулю.З першої зібрали 34 кг, з другої стількиж. А з третьої на 20 кг менше ніж з першої і другої грядки разом.
На скільки кг цибулі менше зібрали з першої грядки ніж з третьої?
- 04.08.2018 22:38
- Математика
Ответы и объяснения 2
34+34=68(кг) цибулі зібрали з першої та другої грядки разом
68-20=48(кг) цибулі зібрали з третьої грядки
48-34=14(кг)
Відповідь: з першої грядки зібрали на 14 кг цибулі менше ніж з третьої грядки
- 06.08.2018 10:04
1) 34+34=68 кг-разом зібрали з першої і другої грядки;
2)68-20=48 кг-зібрали з третьої грядки;
3)48-34=14 кг-різниця між першою і третьою грядкою)
- 07.08.2018 18:11