З 32 га зібрали по 27 ц пшениці,а з 4 га -по 36 ц.Знайди середню врожайність пшениці на цих ділянках.
- 20.09.2018 00:30
- Математика
Ответы и объяснения 2
32*27=864 ц -------зібрали з 1 ділянки
36*4=144 ц ---------зібрали з 2 ділянки
864+144=1008 ц-----з двох ділянок
32+4=36 га--------загальна площа ділянок
1008:36=28ц з га ------врожайність пшениці на цих ділянках.
8772 : 43=204
34 974 : 87=402
24 583 : 61=403
321 600 : 800=402
- 21.09.2018 20:33
1)32*27=864 Ц ЗІБРАЛИ З 32 ГА
2) 4*36=144 Ц ЗІБРАЛИ З 4 ГА
3)864+144=1008 Ц ЗІБРАЛИ ВСЬОГО
4)32+4+36 ГА ВСЬОГО
5)1008:36=28 Ц СЕРЕДНЯ ВРОЖАЙНІСТЬ
- 21.09.2018 22:33