сума двох чисел 56, перше число становить сьому частину суми. На скільки перше число менше від другого?
- 26.09.2018 15:50
- Математика
Ответы и объяснения 2
1. 56:7=8- 1 число
2. 56-8=48- 2 число
3. 48-8=40- різниця
Ответ: на 40 перше число менше від другого.
- 27.09.2018 09:04