дитячий оздоровчий центр одночасно може прийняти на відпочинок 174 дитини. для цього підготовлено 34 малі кімнати по3 місця в кожній і 18 великих кімнат х однаковою кількістю місць скільки місць водній великій кімнаті
- 06.08.2018 14:59
- Математика
Ответы и объяснения 2
1.34 х 3 = 102 - дитини розміщені у кімнатах по 3 чоловіка
2. 174 - 102 = 72 - дитини залишилось
3. 72 : 18 = 4 - місця в одній великій кімнаті.
- 07.08.2018 09:47
1) 34*3 =102 - дитини розміщені у кімнатах по 3 чоловіка.
2) 174 -102 = 72 -дитини залишилось.
3) 72 :18 = 4-місця в одній великій кімнаті.
Ответ: 4 місця в одній великій кімнаті.
- 08.08.2018 10:11