У трьох цехах одного заводу працюе 2940 робитныкив .3/7 усих робитныкив працюе в першому цеху а решта -у другому и третьому поривну в кожному Скилькы робитныкив працюе в третьому цеху
- 24.08.2018 09:08
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 3/7*2940=1260 (в 1 цеху)
2)(2940-1260)/2=840( во 2 и 3 цехах)
Ответ: 840
- 25.08.2018 09:13
1) 2 940*3:7=1 260 робітників праціює в першому цеху
2) 2 940-1 260=1 680 робітників працює у другому і третьому цехах
3) 1 680:2=840 робітників працює в третьому цеху
відповідь: 840 робітників
- 25.08.2018 23:25