У ДВУХ КОШИКАХ 20 ГРУШ,КОЛИ З ПЕРШОГО КОШИКА ВЗЯЛИ 4 ГРУШИ,ТО В ОБОХ КОШИКАХ СТАЛО ПОРОВНУ. СКИЛЬКИ ГРУШ БУЛО В КОЖНОМУ КОШИКУ СПОЧАТКУ?
- 24.08.2018 11:27
- Математика
Ответы и объяснения 2
1 способ
20 - 4=16
16/2 = 8
Ответ в первом было 12 груш, а во втором 8
2 способ
х -груш во 2 кошике
х + 4 - груш в первом
х + х + 4=20
2х +4=20
2х=20-4
2х=16
х=16/2
х=8
8+4=12
Ответ в первом было 12 груш, а во втором 8
- 25.08.2018 19:33
20-4=16 груш стало
16/2=8 груш було в другому
8+4=12 груш було в першому кошику спочатку.
- 26.08.2018 13:11