пасажирський катер ішов 4 год,а буксирний 7 год. Який з них пройшов більшу відстань і на скільки кілометрів якщо швидкість пасажирського катера 24 км/год,а буксирного 14 км/год
- 27.09.2018 20:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
24 * 4=96 км расстояние катера
7 * 14=98 км расстояние буксира
больше,буксир,на 98-96=2 км
- 28.09.2018 19:44