Знайди два числа якщо одне з них у 5 разів більше за інше а їх сума дорівнює 1 842
- 25.09.2018 15:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
х-одно число
5х-второе число
х+5х=1842
6х=1842
х=307 первое число
307*5=1535 второе число
307+1535=1843
- 26.09.2018 14:21