Знайдіть кути трикутника, якщо один із них дорівнює 60 градусів, а другий - на 20 гадусів більший від третього.
- 07.07.2018 00:35
- Математика
Ответы и объяснения 2
сумма углов треугольника=180 грд
180-60-(60+20)=180-140=40 грд - 3-й угол
60+20=80 грд - 2-й угол
60 грд по условию 1-й угол
- 08.07.2018 22:55