Дмитро і Павло одночасно вирушили в похід з одного пункту в одному напрямку, проте Павло робив зупинку для відпочинку через кожні 2400 метрів, а Дмитро через кожні 2800м. На якій найменшій відстані від початку походу місця їх зупинок співпадуть?
- 26.09.2018 15:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
2400=2*2*2*2*2*3*5*5
2800=2*2*2*2*5*5*7
2*2*2*2*2*3*5*5*7=16800м - найменша відстань
- 26.09.2018 21:16