Довжина алеї 540м.Від двох кінців алеї одночасно назустріч один одному побігли Петрик та його песик .Через 2хв Петрик надів на песика новий повідок .З якою швидкістю біг Петрик .якщо швидкість песика була 150м/хв?
- 17.08.2018 01:10
- Математика
Ответы и объяснения 2
540-150*2=540-300=240 м ------ пробежал Петрик
240:2=120м/мин --------скорость Петрика.
- 18.08.2018 12:16
1)скільки пробіг песик за 2 хвилини?
150*2=300 м
2)скільки пробіг Петрик за 2 хвилини?
540-300=240 м
3)швидкість Петрика
240:2=120 м/хвил
- 19.08.2018 08:53