В автопарку вантажних машин машин у 7разів більше, ніж легкових машин в автопарку, якщо їх на 162 менше, ніж вантажівниж?
- 21.07.2018 09:38
- Математика
Ответы и объяснения 1
Нехай, х - легкових машин, а у - вантажних.
Складаємо рівняння:
х*7 = у
у - 162 = х
7х -162 = х
7х - х = 162
6х = 162
х = 162/6
х = 27 - легкових машин
27*7 = 189 - вантажних
Відповідь: 27 легкових машин.
- 22.07.2018 08:00