До магазину завезли 425кг картоплі, яку було продано за 2 дні, прчому за перший день було продано в 4 рази більше картоплі, ніж за другий. Скількикартоплі продали за перший день?
- 15.08.2018 01:37
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)х+4х=425
5х=425
х=425:5
х=85кг-продали во второй день.
2)85*4=340кг-продали в первый день.
ОТВЕТ: 340кг картофеля.
- 16.08.2018 06:56
Нехай х кг картоплі продали на другий день, х*4 кг - продали першого.
Складаємо рівняння:
х+4х = 425
5х = 425
х = 425/5
х = 85 (кг) - картоплі продали за другий день
85*4 = 340 (кг) - картоплі продали за перший день
Відповідь: 340 кг картоплі продали за перший день.
- 17.08.2018 21:36