в одному бідоні 24 кг олії а в другому на 6 кг менше .усю олію розлили у банки по з кг в кожну.скільки банок було потрібно
- 25.09.2018 22:32
- Математика
Ответы и объяснения 2
24кг-6кг=18кг (во втором бидоне)
24+18=42кг в двух
42/3=14 банок нужно
- 27.09.2018 01:34
24-6=18(во 2 бидоне)
24+18=42(в 2ух бидонах)
42/3=14бидон понадобится
- 28.09.2018 14:52