Два трактори зорали 63га поля до того ж перший трактор зорав 0.8 того що зорав другий.Скільки землі зорав кожний трактор?
- 09.08.2018 03:54
- Математика
Ответы и объяснения 2
нехай другий заорав х га,тоды перший 0,8х Складемо рівняння
х+0,8х=63
1,8х=63
х=63:1,8
х= 35 га заорав другий
35*0,8= 28 га заорав перший
перевырка 35+28= 63 га всего
;- 09.08.2018 07:06
0,8х+х= 63
1,8х =63
х=35 га 2 трактор
0,8 * 35 =28 га 1 трактор
;- 09.08.2018 07:43