З одного міста до іншого виїхала вантажівка із швідкістю 60 км\год.Через 2 години із міста виїхав автомобіль.Із якою швидкістю повинен їхати автомобіль,щоб за 4години наздогнати вантажівку?
- 22.09.2018 21:58
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)2+4=6г- проїхала вантажівка
2)60*6=360 км відстань вантажівки за 6 год.
3)360/4=90км/год- повнна бути швидкість авто
- 24.09.2018 10:00