За добу 3 берези і 2 евкаліпти разом поглинабть 760л. води . Одна береза поглинає 40 л. води. Скільки літрів води поглинає один евкаліпт за добу?
условіе і розвязок
- 22.07.2018 19:43
- Математика
Ответы и объяснения 2
х-,береза y - эвкалипт
3х+2у=760
х=40
120+2y=760
2y=640
y=320
320 литров поглощает 1 эвкалипт
- 23.07.2018 13:14
1)760-(40*3)=640(л)-под 2 эвкалипта
2)640:2=320(л)-под 1 эвкаклипт
- 24.07.2018 20:31