У школі в п"ятих класах вчать-100 учнів.З них 75 учнів вивчають німецьку мову, 85 учнів-французьку, а 10 учнів не вивчають жодної з цих мов.Скільки учнів вивчають тільки французьку, а скільки-тільки німецьку мову?
- 15.09.2018 16:26
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 100-10=90 учнів вивчають хоча б одну мову
2) 90-75=15 учнів вивчають тільки французьку мову
3) 90-85=5 учнів вивчають тільки німецьку мову
учні=вивч.тільки франц+вивч.тількинімец. +не вивчають жодної+вивчають обидві мови
- 16.09.2018 17:45
90 учнів вивчають хоча б одну мову
15 учнів вивчають тільки французьку мову
5 учнів вивчають тільки німецьку мову
- 17.09.2018 04:28