Площа прямокутної ділянки 600м2 її довжина 30м,На скільки метрів ширина ціеї ділянки менша від довжини
- 10.07.2018 07:41
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)S=а*b
х- ширина
30*х=600
х=600:30
х=20 см
20 см - ширина делянки
2) 30-20=10 см - на столько ширина меньше длины
- 11.07.2018 18:34