велосипедист проихав 24км за 4год. на зворотному шляху вин збильшив швидкисть на 2км за годину. скильки часу вин витратив на зворотний шлях.
- 16.07.2018 11:52
- Математика
Ответы и объяснения 2
Швидкість велосипедиста по дорозі туди 24 / 4 = 6 км/год.
Повертався він з швидкістю 6 + 2 = 8 км/год, тому на зворотний шлях він витратив 24 / 8 = 3 год.
- 16.07.2018 21:55
24 : 4 = 6 км/ч скорость велосипедиста
6 + 2 = 8 км/ч скорость велосипедиста после увеличения скорости
24 : 8 = 3 ч велосипедист затратил на обратный путь.
Ответ. 3 ч.
- 18.07.2018 13:35