Для ремонту купили 8 рулонів шпалер для стін і заплатили за них 56 грн.Потім купили ще на 20 грн. шпалери для стелі. Рулон шпалер для стелі на 2 грн. дешевший за рулон шпалер для стін. Скільки рулонів шпалер для стелі купили?
- 11.07.2018 20:58
- Математика
Ответы и объяснения 2
56/8=7 грн - за один рулон на стены,
7-2=5 грн - за один рулон на потолок,
20/5=4 рулона на потолок
- 13.07.2018 17:36