Супутник рухається коловою орбітою на висоті 36 000 км над Землею і робить повний оберт навколо Землі за 24 год. З якою швидкістю рухається супутник, якщо радіус Землі 6370 км?
- 25.09.2018 15:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
1. Знаходимо відстань до супутника від центру Землі: 36000км+6370км=42370 км 2. Знаходимо довжину кола із радіусом 42370 км: С=2*Пі*42370 км=2*3,1416*42370 км=267913,984 км 3. Знаходимо швидкість супутника: Шв=267913,984 км/24 год =11163,1 км/год
- 25.09.2018 23:58