Обчисліть об*єм вуглкислого газу(в літр за н.у) що виділяється при взаємодії натрій карботану кількістю речовини 5 моль із хлоридною кислотою
- 11.02.2018 20:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
дано
n(Na2CO3) = 5 mol
------------------------------------
V(CO2)-?
Na2CO3+2HCL-->2NaCL+H2O+CO2
n(Na2CO3) = n(CO2) = 5 mol
V(CO2) = n*Vm = 5*22.4 = 112 L
ответ 112 л
- 12.02.2018 18:27