Розрахувати масов частки кожного елементу у % у дифосфорній кислоті H4P2O7
- 09.07.2018 02:36
- Химия
Ответы и объяснения 1
w(H) = 4Ar(H) : Mr(H4P2O7) = ((1*4):178)*100% = 2.25 %
w(P) = 2Ar(P) : Mr(H4P2O7) = ((2*31):178)*100% = 34.83 %
w(O) = 7Ar(O) : Mr(H4P2O7) = ((7*16):178)*100% = 62.92 %
- 01.01.1970 00:00