Запишить формули речовини до складу якої входять атом ферум та 3 атоми оксигену .якій кількості речовини відповідають 1.2*10степені23 молекул її
- 25.01.2018 21:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
N(Fe2O3) = 1.2 * 10²³
n = N/Na
n = 1.2*10²³ : 6.02 * 10²³ = 0.19 моль
- 26.01.2018 13:59