Внаслідок спалювання вуглеводню масою 4,2 г утворився оксид карбону 4 масою 13,2 г.Відносна густина за воднем 42. Визначити молекулярну формулу.
- 13.07.2017 01:48
- Химия
Ответы и объяснения 1
CO2 ==> C
13.2/44 = х/12
х = 3.6 г
m(H) = 4.2 - 3.6 = 0.6 г
CxHy
12x = 3.6
y = 0.6
x = 0.3
y = 0.6
C0.3H0.6 |x20
C6H12 — гексен.
- 14.07.2017 23:20