27. Який об’єм водню можна добути в результаті взаємодії розбавленої сульфатної кислоти з залізом масою 20 г, масова часта домішок в якому складає 4,8%?
- 21.07.2018 03:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
Fe + H2SO4 = FeSO4 + H2
19.04/56 = x/22.4;
x = (19.04*22.4)/56 = 7.616 л
- 22.07.2018 11:50