Під час випарювання всієї води з розчину масою 120 г отримали суху сіль масою 6 г. Масова частка солі у вихідному розчині дорівнювала (в %)
и если можно
Яку масу солі треба додати до розчину масою 92 г з масовою часткою солі 4 %, щоби збільшити масову частку солі у 2 рази?
- 09.01.2018 21:15
- Химия
Ответы и объяснения 2
m(розчину)=120 г
m(соли)=6г
w(соли)-?
------------------------------
w(соли)=m(соли)/m(розчину)
w(соли)==6/120 = 0.05 или 5%
2)Дано:
m(розчину)=92 г
w1(соли)=4%
w2(соли)=8%
m2(соли)-?
----------------------
w2(соли)=m1(соли)+m2(соли)/m(розчину)+m2(соли)
m1(соли)=m(розчину)×w1(соли)
m1(соли)=92×0.04=3.68 г
0.08=3.68+m2(соли)/92 + m2(соли)
0.08(92+m2(соли))=3.68+m2(соли)
7.36+0.08m2(соли) =3.68+ m2(соли)
3.68=0.92m2(соли)
m2(соли)=3.68/0.92 = 4 г
- 01.01.1970 00:00