Помогите химия срочно!!!! обчисліть обем газу що виділеться при взаемодії 21,02 натрий карбонату з нітратною кислото
- 25.12.2017 05:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
n(Na2CO3)= 21.02/106=0.2
n(Na2CO3)=n(CO2)
V(CO2)= 0.2*22.4=4.48
- 26.12.2017 13:29