Який об'єм водню виділився в результаті взаємодії алюмінію, маса якого становила 10,8 г, з сірчаною кислотою?
- 14.08.2018 16:41
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(H2SO4) = 10.8 g
-------------------------------
V(H2)-?
--------------------------------
2Al+3H2SO4-->Al2(SO4)3+3H2
M(H2SO4) = 98 g/mol
n(H2SO4) = m/M = 10.8 /98 = 0.11 mol
3n(H2SO4) = 3n(H2) = 0.11 mol
V(H2) = n(H2) * Vm = 0.11*22.4 = 2.464 L
ответ 2.464 л
-------------------------------------------
- 15.08.2018 23:35